10,877
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 157: | Line 157: | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|style="text-align:center"|'''2'''||[[Scarlet Tango]]||132||Block<br>Freeze||132||-||-||- | |style="text-align:center"|'''2'''||[[Scarlet Tango]]||132||Block<br>Freeze||132||-||-||- | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''3'''||[[Fire Plant]]||163||Block<br>Freeze||163||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''4'''||[[Deserter]]||195||Block<br>Cure||195||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''5'''||[[Large Armor]]||295||Confusion||227||-||-||- | |||
|- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|rowspan="5" style="text-align:center|[[File:Wonderland KH.png|80px|center]]<br>[[Wonderland]] | |||
|style="text-align:center"|'''6'''||[[Sapphire Elegy]]||258||Cura||258||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''7'''||[[Blizzard Plant]]||290||Block<br>Cura||290||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''8'''||[[Tricky Monkey]]||322||Freeze||322||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''9'''||[[Pink Concerto]]||353||Block<br>Freeze||353||-||-||- | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|style="text-align:center"|'''10'''||[[Lurk Lizard]]||501||Blind||385||-||-||- | |||
|} | |} | ||
{{sec-stub}} | {{sec-stub}} |