14,962
edits
NinjaSheik (talk | contribs) m (→External Links) |
m (→Levels: Outlining Beast's Castle - confirmed worlds from https://www.youtube.com/watch?v=ALEV9hMAOZk) |
||
Line 232: | Line 232: | ||
|912 | |912 | ||
|- | |- | ||
|colspan="3" style="background:#ffe6d6;"|'''Beast's Castle''' | |||
|-bgcolor="#ffe6d6 | |||
|21 | |||
|Enemy Name | |||
|HP | |||
|-bgcolor="#ffe6d6 | |||
|22 | |||
|Enemy Name | |||
|HP | |||
|-bgcolor="#ffe6d6 | |||
|23 | |||
|Enemy Name | |||
|HP | |||
|-bgcolor="#ffe6d6 | |||
|24 | |||
|Enemy Name | |||
|HP | |||
|-bgcolor="#ffe6d6 | |||
|25 (Boss) | |||
|Enemy Name | |||
|HP | |||
|} | |} | ||
--> | --> |