1,221
edits
m (Text replacement - "{|class="video" align="center" border="1"" to "{|class="video"") |
(→Videos) |
||
Line 212: | Line 212: | ||
==Videos== | ==Videos== | ||
{|class="video" | {|class="video" | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts''''' | ||
|- | |- | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id= | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=b9bb1puMSdI|width=320|height=240}} | ||
|- | |- | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Chain of Memories''''' | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Chain of Memories'' (R/R)''' | ||
|- | |- | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id= | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=SKiof2M65do|width=320|height=240}} | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id= | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=w1xWQgn7aIo|width=320|height=240}} | ||
|- | |- | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Re:Chain of Memories''''' | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Re:Chain of Memories'' (R/R)''' | |||
|- | |- | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id= | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=UOQjwwYAbsU|width=320|height=240}} | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=DKIkyTP4TQA|width=320|height=240}} | |||
|- | |- | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Birth by Sleep''''' | ||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) | |- | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=EqJyDE5XLik|width=320|height=240}} | |||
|- | |||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts coded''''' | |||
|style="border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) – ''Kingdom Hearts Re:coded''''' | |||
|- | |- | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=1ww71_9btpM|width=320|height=240}} | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=1ww71_9btpM|width=320|height=240}} | ||
|style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id= | |style="border:1px solid #000000"|{{#widget:YouTube|id=9MLv8hu63Jw|width=320|height=240}} | ||
|} | |} | ||
{{DisneyBossDirectory}} | {{DisneyBossDirectory}} | ||
[[Category:Antagonists]] | [[Category:Antagonists]] |
edits