30,722
edits
No edit summary |
|||
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|[[Fire Dash]] | |[[Fire Dash]] | ||
| | |1 | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
Line 173: | Line 173: | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
!rowspan=" | !rowspan="11"|Magic | ||
|rowspan="2"|[[Fire]] | |rowspan="2"|[[Fire]] | ||
|1 | |1 | ||
Line 188: | Line 188: | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
|[[Mine Square]] | |rowspan="2"|[[Mine Square]] | ||
|1 | |1 | ||
|? | |||
|- | |||
|2 | |||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
Line 199: | Line 202: | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
|[[Ignite]] | |rowspan="2"|[[Ignite]] | ||
|1 | |1 | ||
|? | |||
|- | |||
|2 | |||
|? | |? | ||
|- | |- |