33,097
edits
ShardofTruth (talk | contribs) m (small correction) |
ShardofTruth (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 202: | Line 202: | ||
|width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center"|'''Size''' | |width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center"|'''Size''' | ||
|width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center"|'''Max''' | |width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center"|'''Max''' | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Bubble Helm/G'''<br>|バブルヘッドグミ}}||[[File:Cockpit Bubble Helm-G.png|x50px]]||9||1||-40||29||2x2x2||4 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Flat Helm/G'''<br>|フラットヘッドグミ}}||[[File:Cockpit Flat Helm-G.png|x50px]]||8||1||-50||33||2x2x2||4 | |{{nihongo|'''Flat Helm/G'''<br>|フラットヘッドグミ}}||[[File:Cockpit Flat Helm-G.png|x50px]]||8||1||-50||33||2x2x2||4 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Solid Helm/G'''<br>|ソリッドヘッドグミ}}||[[File:Cockpit Solid Helm-G.png|x50px]]||11||1||-60||41||2x3x2||4 | |{{nihongo|'''Solid Helm/G'''<br>|ソリッドヘッドグミ}}||[[File:Cockpit Solid Helm-G.png|x50px]]||11||1||-60||41||2x3x2||4 |