30,712
edits
Line 197: | Line 197: | ||
|[[File:Lion Headliner KHX.png|100x100px]]<br>'''[[Lion Headliner]]''' | |[[File:Lion Headliner KHX.png|100x100px]]<br>'''[[Lion Headliner]]''' | ||
|Main: [[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]][[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]] | |Main: [[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]][[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Mysterious Sir KHUX.png|100x100px]]<br>'''[[Mysterious Sir]]'''{{Ux}} | |||
|Main: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]][[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]] | |||
| | | | ||
| | | |