30,816
edits
Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
| {{Template Display|user Graceful Dahlia|width=auto}} || {{Template Display|user Foudre|width=auto}} | | {{Template Display|user Graceful Dahlia|width=auto}} || {{Template Display|user Foudre|width=auto}} | ||
|} | |||
===Joke Weapons=== | |||
{| Width=80% | |||
| {{Template Display|user Round Fan|width=auto}} || {{Template Display|user Dryer|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Broom|width=auto}} || {{Template Display|user Pot Lid|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Bleep Bloop Bop|width=auto}} || {{Template Display|user Midnight Snack|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Just Desserts|width=auto}} || {{Template Display|user Pizza Cut|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Prince of Awesome|width=auto}} || {{Template Display|user Finest Fantasy 13|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Stirring Ladle|width=auto}} || {{Template Display|user Demoiselle|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Umbrella|width=auto}} | |||
|} | |||
===Personality Weapons=== | |||
{| Width=80% | |||
| {{Template Display|user Absolute|width=auto}} || {{Template Display|user Trumpet|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Wyvern Lance|width=auto}} || {{Template Display|user Snowman Shield|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Monolith|width=auto}} || {{Template Display|user Dear Diary|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Bunnymoon|width=auto}} || {{Template Display|user Conformers|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user After School|width=auto}} || {{Template Display|user High Roller's Secret|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Dainty Bellflowers|width=auto}} || {{Template Display|user Ampoule|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Aubade|width=auto}} | |||
|} | |} | ||
{{UserboxesNavi}} | {{UserboxesNavi}} |