21,449
edits
No edit summary |
|||
Line 573: | Line 573: | ||
===Enemy Cards=== | ===Enemy Cards=== | ||
{|class="wikitable" width="75%" style="text-align:center" | |||
|-bgcolor="red" | |||
|style="text-align:center" width="65px"|'''Card''' | |||
|style="text-align:center" width="80px"|'''Name''' | |||
|style="text-align:center"|'''Fire Resistance''' | |||
|width="5%"| | |||
|style="text-align:center" width="65px"|'''Card''' | |||
|style="text-align:center" width="80px"|'''Name''' | |||
|style="text-align:center"|'''Fire Resistance''' | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Hades (card).png]]||Hades||Resistant to fire | |||
|bgcolor="darksalmon" rowspan="7"| | |||
|[[File:Vexen (card).png]]||Vexen||Stunned by fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Captain Hook (card).png]]||Hook||Stunned by fire | |||
|[[File:Zexion (card).png]]||Zexion||Resistant to fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Riku Replica (card).png]]||Riku||Resistant to fire | |||
|[[File:Saïx (card).png]]||Saïx||Resistant to fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Ansem (card).png]]||Ansem||Resistant to fire | |||
|[[File:Axel (card).png]]||Axel||Immune to fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Xemnas (card).png]]||Xemnas||Resistant to fire | |||
|[[File:Demyx (card).png]]||Xaldin||Resistant to fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Xigbar (card).png]]||Xigbar||Resistant to fire | |||
|[[File:Luxord (card).png]]||Luxord||Resistant to fire | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|[[File:Xaldin (card).png]]||Xaldin||Resistant to fire | |||
|[[File:Marluxia (card).png]]||Marluxia||Resistant to fire | |||
|} | |||
==Weapons== | ==Weapons== |
edits