53,710
edits
(→Videos) |
KrytenKoro (talk | contribs) (rows by game) |
||
Line 130: | Line 130: | ||
<center> | <center> | ||
{|border="1" style="text-align:center; -moz-border-radius:10px" | {|border="1" style="text-align:center; -moz-border-radius:10px" | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts (game)|Kingdom Hearts]]''''' | |colspan="2" style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts (game)|Kingdom Hearts]]''''' | ||
|- | |||
|colspan="2" style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">BNvf8vnJ1Tw</youtube> | |||
|- | |||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts: Chain of Memories]]''''' | |style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts: Chain of Memories]]''''' | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts Re:Chain of Memories]]''''' | |style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts Re:Chain of Memories]]''''' | ||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">ES4nykzRgrs</youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">ES4nykzRgrs</youtube> | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">LgdoIHUQBz0</youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">LgdoIHUQBz0</youtube> | ||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) (''Kingdom Hearts Birth by Sleep'' - Aqua)''''' | |colspan="2" style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) (''Kingdom Hearts Birth by Sleep'' - Aqua)''''' | ||
| style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts coded]]''''' | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts Re:coded]]''''' | |colspan="2" style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">4Wr5iefQFwU</youtube> | ||
|- | |||
|width="50%" style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts coded]]''''' | |||
|width="50%" style="-moz-border-radius:10px"|'''Maleficent (Dragon) - ''[[Kingdom Hearts Re:coded]]''''' | |||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">1ww71_9btpM</youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">1ww71_9btpM</youtube> | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240"></youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240"></youtube> |
edits