33,103
edits
ShardofTruth (talk | contribs) No edit summary |
ShardofTruth (talk | contribs) (added the Loudmouth stats from 2017, not that it doesn't make much difference anymore) |
||
Line 206: | Line 206: | ||
|[[File:Crabby Cake KHX.png|100x100px]]<br>'''[[Crabby Cake]]''' | |[[File:Crabby Cake KHX.png|100x100px]]<br>'''[[Crabby Cake]]''' | ||
|Main: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]] | |Main: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Loudmouth Parade KHUX.png|100x100px]]<br>'''[[Loudmouth Parade]]'''{{Ux}} | |||
|Main: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Speed Gem KHX.png|30x30px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 226: | Line 231: | ||
|[[File:Cranky Cake KHUX.png|100x100px]]<br>'''[[Cranky Cake]]'''{{Ux}} | |[[File:Cranky Cake KHUX.png|100x100px]]<br>'''[[Cranky Cake]]'''{{Ux}} | ||
|Main: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]] | |Main: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Power Gem KHX.png|30x30px]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Mischief Bouquet KHUX.png|100x100px]]<br>'''[[Mischief Bouquet ]]'''{{Ux}} | |||
|Main: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]]<br>Parts: [[File:Magic Gem KHX.png|30x30px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
{{XChi}} | {{XChi}} |