14,549
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class=" | <center> | ||
|- | {|class="wikitable" | ||
|- bgcolor="#87CEEB" | |||
| | |style="text-align:center"|'''Ingredient 1''' | ||
|style="text-align:center"|'''Level''' | |||
|style="text-align:center"|'''Ingredient 2''' | |||
|style="text-align:center"|'''Level''' | |||
|style="text-align:center"|'''Product''' | |||
|style="text-align:center"|'''Success Rate''' | |||
|-bgcolor="#E6E6FA" | |||
|Fire | |||
|3 | |||
|Fira | |||
|3 | |||
|Firaga | |||
|100% | |||
|} | |} | ||
</center> |
edits