1,083
edits
Line 263: | Line 263: | ||
| {{Template Display|user DaysTheKing|width=auto}} || {{Template Display|user DaysSora|width=auto}} | | {{Template Display|user DaysTheKing|width=auto}} || {{Template Display|user DaysSora|width=auto}} | ||
|- | |- | ||
| {{Template Display|user Dustflier|width=auto}} | | {{Template Display|user Dustflier|width=auto}} || {{Template Display|user Terra Story|width=auto}} | ||
|- | |||
| {{Template Display|user Ventus Story|width=auto}} || {{Template Display|user Aqua Story|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user LastEpisode|width=auto}} || {{Template Display|user Vanitas'sRemnant|width=auto}} | |||
|} | |} | ||
edits