110
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Hometown''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Hometown''' | ||
|style="background:white"|[[File: | |style="text-align: center; background:white"|[[File:Radiant Garden Logo KHBBS.png|185 px]] | ||
|- | |- | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Abode''' | ||
|style="background:white"|[[File:Destiny Islands | |style="text-align: center; background:white"|[[File:Destiny Islands Logo KHBBS.png|150 px]] | ||
|- | |||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Visits''' | |||
|style="background:white"|[[File:Twilight Town KHCOM.png|100 px]] | |||
|- | |- | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''DOB''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''DOB''' | ||
|style="background:white"|<font color="crimson"> '''April | |style="background:white"|<font color="crimson"> '''April 4th''' </font> | ||
|- | |- | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Keyblade''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Keyblade''' | ||
|style="background:white"|<choose><option> [[File:Destiny's_Embrace_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Hero's_Crest_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Lady_Luck_Keychain_KH.png|30 px]] </option><option> [[File:Two_Become_One_Keychain_KHIIFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Pixie_Petal_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Abyssal_Tide_Keychain_KHD.png|30 px]] </option><option> [[File:Crown_Unlimit_Keychain_KHBBSFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Zero-One_Keychain_KHREC.png|30 px]] </option><option> [[File:One-Winged_Angel_Keychain_KHFM.png|50 px]] </option><option> [[File:Gull_Wing_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Winner's_Proof_Keychain_KHIIFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Decisive_Pumpkin_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Brightcrest_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Rainfell_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Star_Seeker_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Oblivion_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Way_to_the_Dawn_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Kingdom_Key_Keychain_KH.png|30 px]] </option><option> [[File:Mark_of_a_Hero_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:No_Name_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Earthshaker_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Darkgnaw_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Ends_of_the_Earth_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Chaos_Ripper_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Wayward_Wind_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Lost_Memory_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Stroke_of_Midnight_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Darker_Than_Dark_Keychain_KHD.png|30 px]] </option><option> [[File:Stormfall_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Hidden_Dragon_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Bond_of_Flame_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Diamond_Dust_Keychain_KHFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Ultima_Weapon_Keychain_KHII.png|30 px]] </option></choose> | |style="text-align: center; background:white"|<choose><option> [[File:Destiny's_Embrace_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Hero's_Crest_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Lady_Luck_Keychain_KH.png|30 px]] </option><option> [[File:Two_Become_One_Keychain_KHIIFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Pixie_Petal_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Abyssal_Tide_Keychain_KHD.png|30 px]] </option><option> [[File:Crown_Unlimit_Keychain_KHBBSFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Zero-One_Keychain_KHREC.png|30 px]] </option><option> [[File:One-Winged_Angel_Keychain_KHFM.png|50 px]] </option><option> [[File:Gull_Wing_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Winner's_Proof_Keychain_KHIIFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Decisive_Pumpkin_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Brightcrest_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Rainfell_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Star_Seeker_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Oblivion_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Way_to_the_Dawn_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Kingdom_Key_Keychain_KH.png|30 px]] </option><option> [[File:Mark_of_a_Hero_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:No_Name_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Earthshaker_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Darkgnaw_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Ends_of_the_Earth_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Chaos_Ripper_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Wayward_Wind_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Lost_Memory_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Stroke_of_Midnight_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Darker_Than_Dark_Keychain_KHD.png|30 px]] </option><option> [[File:Stormfall_Keychain_KHBBS.png|30 px]] </option><option> [[File:Hidden_Dragon_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Bond_of_Flame_Keychain_KHII.png|30 px]] </option><option> [[File:Diamond_Dust_Keychain_KHFM.png|30 px]] </option><option> [[File:Ultima_Weapon_Keychain_KHII.png|30 px]] </option></choose> | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits