57
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
=User Boxes= | =User Boxes= | ||
{| | {| | ||
|{{user male}} | |{{user male 2}} | ||
|{{user age|14}} | |{{user age|14}} | ||
|{{user IE}} | |{{user IE}} | ||
|- | |- | ||
|{{user Windows}} | |||
|{{User Riku}} | |{{User Riku}} | ||
|{{User Terra-Xehanort}} | |{{User Terra-Xehanort}} | ||
|- | |||
|{{User Repliku}} | |{{User Repliku}} | ||
|{{User KH}} | |{{User KH}} | ||
|{{User REC}} | |{{User REC}} | ||
|- | |||
|{{User REC-RR}} | |{{User REC-RR}} | ||
|{{User 358/2 Days}} | |{{User 358/2 Days}} | ||
|{{User KHII}} | |{{User KHII}} | ||
|- | |||
|{{User recoded}} | |{{User recoded}} | ||
|{{User Keyhole}} | |{{User Keyhole}} | ||
|{{User DaysTheKing}} | |{{User DaysTheKing}} | ||
|- | |||
|{{user Crown}} | |||
|{{user Sigil}} | |||
|{{User Dark Margin}} | |{{User Dark Margin}} | ||
|- | |- | ||
Line 70: | Line 74: | ||
|{{User Keyblade Graveyard}} | |{{User Keyblade Graveyard}} | ||
|- | |- | ||
|{{User Keyblade Master}} | |||
|{{User LS Quote}} | |||
|{{User Xemnas}} | |||
|- | |||
|{{User Xemnas Quote}} | |||
|{{User Zexion}} | |||
|{{User Zexion Quote}} | |||
|- | |||
|{{User Roxas Quote}} | |||
|{{User Corridor}} | |{{User Corridor}} | ||
|{{User TWEWY}} | |{{User TWEWY}} | ||
|- | |||
| | |||
|<div style="float: left; border:solid #FFD700 1px; margin: 1px;"> | |<div style="float: left; border:solid #FFD700 1px; margin: 1px;"> | ||
{| cellspacing="0" style="width: 238px; background: #FFD700;" | {| cellspacing="0" style="width: 238px; background: #FFD700;" |
edits