53,710
edits
KrytenKoro (talk | contribs) (→Disc 2) |
KrytenKoro (talk | contribs) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
==Track List== | ==Track List== | ||
{|cellpadding=0 cellspacing=0 border=0 align="center" | {|cellpadding=0 cellspacing=0 border=0 align="center" | ||
| | | | ||
<div class="tabber" style="float:right;"> | <div class="tabber" style="float:right;"> | ||
<div class="tabbertab" title="Disc 1" style="float: right; background-color:white"> | <div class="tabbertab" title="Disc 1" style="float: right; background-color:white"> | ||
{|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px; border:solid 2px #000000; border-radius:10px;" align="center" width=700px | |||
|- bgcolor="#3A3A3A" | |||
|width="1%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center; border-top-left-radius:0.5em;"|'''Track''' | |||
|width="15%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center;"|'''Title''' | |||
|width="2%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center;"|'''Length''' | |||
|width="17%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center;"|'''Game''' | |||
|width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center;"|'''Artist''' | |||
|width="10%" style="font-size:12px; color:white; text-align:center; border-top-right-radius:0.5em;"|'''Composer''' | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|1||"[[Dearly Beloved]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|2||"[[Hikari -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|3||"[[Destati]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|4||"[[Traverse Town]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|5||"[[Hand in Hand]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|6||"[[Kairi I]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|7||"[[Hollow Bastion]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|8||"[[Always on My Mind]]"|| ||KINGDOM HEARTS|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|9||"[[Another Side]]"|| ||KINGDOM HEARTS FINAL MIX|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|10||"[[Naminé]]"|| ||KINGDOM HEARTS Re:Chain of Memories|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|11||"[[Lord of the Castle]]"|| ||KINGDOM HEARTS Re:Chain of Memories|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|12||"[[Dearly Beloved]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|13||"[[Passion -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|14||"[[Passion ~opening version~]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|15||"[[Lazy Afternoons]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|16||"[[Missing You]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|17||"[[The 13th Struggle]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|18||"[[Roxas]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|19||"[[Sora]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|20||"[[Organization XIII]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|21||"[[The 13th Reflection]]"|| ||KINGDOM HEARTS II FINAL MIX +|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|22||"[[The Other Promise]]"|| ||KINGDOM HEARTS II FINAL MIX +|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|23||"[[Riku]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|24||"[[Darkness of the Unknown]]"|| ||KINGDOM HEARTS II|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|25||"[[Rage Awakened]]"|| ||KINGDOM HEARTS II FINAL MIX +|| || | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|26||"[[Fate of the Unknown]]"|| ||KINGDOM HEARTS II FINAL MIX +|| || | |||
|} | |||
</div><div class="tabbertab" title="Disc 2" style="float: right; background-color:white"> | </div><div class="tabbertab" title="Disc 2" style="float: right; background-color:white"> | ||
{|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px; border:solid 2px #000000; border-radius:10px;" align="center" width=700px | {|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px; border:solid 2px #000000; border-radius:10px;" align="center" width=700px |
edits