7,364
edits
(21 intermediate revisions by 7 users not shown) | |||
Line 50: | Line 50: | ||
|RD2-07="Passion -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-" | |RD2-07="Passion -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-" | ||
|RD2-08=Naminé | |RD2-08=Naminé | ||
|RD2-score01= | |RD2-score01=1 | ||
|RD2-score02= | |RD2-score02=4 | ||
|RD2-score03=2 | |RD2-score03=2 | ||
|RD2-score04=3 | |RD2-score04=3 | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|RD2-score07=2 | |RD2-score07=2 | ||
|RD2-score08=4 | |RD2-score08=4 | ||
|RD3-seed01= | |RD3-seed01=8 | ||
|RD3-seed02=4 | |RD3-seed02=4 | ||
|RD3-seed03=3 | |RD3-seed03=3 | ||
|RD3-seed04=15 | |RD3-seed04=15 | ||
|RD3-01= | |RD3-01=Oathkeeper | ||
|RD3-02=Master Xehanort | |RD3-02=Master Xehanort | ||
|RD3-03=''Kingdom Hearts II'' | |RD3-03=''Kingdom Hearts II'' | ||
|RD3-04=Naminé | |RD3-04=Naminé | ||
|RD3-score01= | |RD3-score01=5 | ||
|RD3-score02= | |RD3-score02=1 | ||
|RD3-score03= | |RD3-score03=2 | ||
|RD3-score04= | |RD3-score04=4 | ||
|RD4-seed01= | |RD4-seed01=8 | ||
|RD4-seed02= | |RD4-seed02=15 | ||
|RD4-01= | |RD4-01=Oathkeeper | ||
|RD4-02= | |RD4-02=Naminé | ||
|RD4-score01= | |RD4-score01=2 | ||
|RD4-score02= | |RD4-score02=3 | ||
}} | }} | ||
== | ==Round 5 WINNER!== | ||
{ | {|align="center" width="100%" style="text-align:center; background:#ef398c; border-radius:10px;" | ||
| | |style="background:#920043; border:2px solid #d50d69; border-top-right-radius:7px; border-top-left-radius:7px;"|[[File:Joint Struggle Logo KHW.png]] | ||
| | |- | ||
| | !style="border: thick solid #900b48; padding:7px; font-size:125%;"|WINNER! | ||
| | |- | ||
|style="border:10px solid #de0066;"|[[File:Naminé KHII.png|300px]] | |||
|- | |||
|style="background: #d40061;border: thin solid #85003d; padding: 5px; border-bottom-right-radius:7px; border-bottom-left-radius:7px;"|<big>'''Naminé'''</big> | |||
|} | |||
| | |||
{{Mirage Arena}} | {{Mirage Arena}} |
edits