7,364
edits
Line 1: | Line 1: | ||
{{MA}} | {{MA}} | ||
The | ==Tournament Bracket== | ||
{{JSBracket | |||
|RD1-01={{wl|Beagle Boys}} | |||
|RD1-02={{wl|The Grid}} | |||
|RD1-03={{wl|Oathkeeper}} | |||
|RD1-04={{wl|Wight Knight}} | |||
|RD1-05=''{{wl|Kingdom Hearts Ultimania}}'' | |||
|RD1-06={{wl|Chip}} | |||
|RD1-07={{wl|Master Xehanort}} | |||
|RD1-08={{wl|Limit}} | |||
|RD1-09={{wl|Aura Lion}} | |||
|RD1-10={{wl|Traverse Town}} | |||
|RD1-11=''{{wl|Kingdom Hearts II}}'' | |||
|RD1-12={{wl|Secret Portal}} | |||
|RD1-13={{wl|Zero Gravity}} | |||
|RD1-14="{{wl|Passion -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-}}" | |||
|RD1-15={{wl|χ-blade}} | |||
|RD1-16={{wl|Naminé}} | |||
|RD1-score01=1 | |||
|RD1-score02=3 | |||
|RD1-score03=4 | |||
|RD1-score04=0 | |||
|RD1-score05=4 | |||
|RD1-score06=2 | |||
|RD1-score07=5 | |||
|RD1-score08=2 | |||
|RD1-score09=1 | |||
|RD1-score10=6 | |||
|RD1-score11=7 | |||
|RD1-score12=1 | |||
|RD1-score13=1 | |||
|RD1-score14=2 | |||
|RD1-score15=1 | |||
|RD1-score16=2 | |||
|RD2-seed01=16 | |||
|RD2-seed02=8 | |||
|RD2-seed03=5 | |||
|RD2-seed04=4 | |||
|RD2-seed05=11 | |||
|RD2-seed06=3 | |||
|RD2-seed07=10 | |||
|RD2-seed08=15 | |||
|RD2-01=The Grid | |||
|RD2-02=Oathkeeper | |||
|RD2-03=''Kingdom Hearts Ultimania'' | |||
|RD2-04=Master Xehanort | |||
|RD2-05=Traverse Town | |||
|RD2-06=''Kingdom Hearts II'' | |||
|RD2-07="Passion -KINGDOM Orchestra Instrumental Version-" | |||
|RD2-08=Naminé | |||
|RD2-score01=1 | |||
|RD2-score02=4 | |||
|RD2-score03=2 | |||
|RD2-score04=3 | |||
|RD2-score05=2 | |||
|RD2-score06=3 | |||
|RD2-score07=2 | |||
|RD2-score08=4 | |||
|RD3-seed01=8 | |||
|RD3-seed02=4 | |||
|RD3-seed03=3 | |||
|RD3-seed04=15 | |||
|RD3-01=Oathkeeper | |||
|RD3-02=Master Xehanort | |||
|RD3-03=''Kingdom Hearts II'' | |||
|RD3-04=Naminé | |||
|RD3-score01=5 | |||
|RD3-score02=1 | |||
|RD3-score03=2 | |||
|RD3-score04=4 | |||
|RD4-seed01=8 | |||
|RD4-seed02=15 | |||
|RD4-01=Oathkeeper | |||
|RD4-02=Naminé | |||
|RD4-score01=2 | |||
|RD4-score02=3 | |||
}} | |||
==Round 5 WINNER!== | |||
{|align="center" width="100%" style="text-align:center; background:#ef398c; border-radius:10px;" | |||
|style="background:#920043; border:2px solid #d50d69; border-top-right-radius:7px; border-top-left-radius:7px;"|[[File:Joint Struggle Logo KHW.png]] | |||
|- | |||
!style="border: thick solid #900b48; padding:7px; font-size:125%;"|WINNER! | |||
|- | |||
|style="border:10px solid #de0066;"|[[File:Naminé KHII.png|300px]] | |||
|- | |||
|style="background: #d40061;border: thin solid #85003d; padding: 5px; border-bottom-right-radius:7px; border-bottom-left-radius:7px;"|<big>'''Naminé'''</big> | |||
|} | |||
{{Mirage Arena}} | {{Mirage Arena}} |
edits