1,267
edits
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Icon Ability KHII.png|16px]] [[Cheer]] (Donald)<br>[[File:Icon Material KH.png|16px]] [[Ansem's Report 5]]||Chapel||Defeat [[Game:Maleficent|Maleficent]]. | |[[File:Icon Ability KHII.png|16px]] [[Cheer]] (Donald)<br>[[File:Icon Material KH.png|16px]] [[Ansem's Report 5]]||Chapel||Defeat [[Game:Maleficent|Maleficent]]. | ||
|- | |||
|[[File:Icon Material KH.png|16px]] [[Fireglow]]||''Secret Area''||Defeat [[Game:Maleficent (Dragon)|Maleficent (Dragon)]] | |||
|} | |} | ||
edits