251
edits
Line 9: | Line 9: | ||
|-bgcolor="#87ceeb" | |-bgcolor="#87ceeb" | ||
|width="15%" style="text-align:center"|'''Ability 1''' | |width="15%" style="text-align:center"|'''Ability 1''' | ||
|width="5%" style="text-align:center"|'''Ability 1 Required Level''' | |width="5%" style="text-align:center"|'''Ability 1 Minimum Required Level''' | ||
|width="15%" style="text-align:center"|'''Ability 2''' | |width="15%" style="text-align:center"|'''Ability 2''' | ||
|width="5%" style="text-align:center"|'''Ability 2 Required Level''' | |width="5%" style="text-align:center"|'''Ability 2 Minimum Required Level''' | ||
|width="15%" style="text-align:center"|'''Resulting Command''' | |width="15%" style="text-align:center"|'''Resulting Command''' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
Line 61: | Line 61: | ||
|2 | |2 | ||
|{{nihongo|'''[[Ars Arcanum]]'''|}} | |{{nihongo|'''[[Ars Arcanum]]'''|}} | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|{{nihongo|'''[[Thundara]]'''|}} | |||
|3 | |||
|{{nihongo|'''[[Strike Raid]]'''|}} | |||
|3 | |||
|{{nihongo|'''[[Ars Solum]]'''|}} | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|{{nihongo|'''[[Thunder]]'''|}} | |||
|2 | |||
|{{nihongo|'''[[Sliding Dash]]'''|}} | |||
|2 | |||
|{{nihongo|'''[[Ars Solum]]'''|}} | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|{{nihongo|'''[[Thunder]]'''|}} | |||
|2 | |||
|{{nihongo|'''[[Strike Raid]]'''|}} | |||
|2 | |||
|{{nihongo|'''[[Ars Solum]]'''|}} | |||
|} | |} | ||
edits