862
edits
ShardofTruth (talk | contribs) No edit summary |
LeafShinobi (talk | contribs) (He appears in chi, but only in Unchained is normal Raid Boss) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|<gallery>File:Queen Bee KHX.png|[[Queen Bee]]</gallery> | |<gallery>File:Queen Bee KHX.png|[[Queen Bee]]</gallery> | ||
|<gallery>File:Queen Bee Ω KHX.png|[[Queen Bee Ω]]</gallery> | |<gallery>File:Queen Bee Ω KHX.png|[[Queen Bee Ω]]</gallery> | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
|<gallery>File:Captain Avaricious KHX.png|[[Captain Avaricious]]{{Ux}}</gallery> | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits