1,404
edits
No edit summary |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Age''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Age''' | ||
|style="background:white"|2-87 | |style="background:white"|2-87 | ||
|- | |||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Birthday''' | |||
|style="background:white"|February 9 ('''REMEMBER TO WISH ME A HAPPY BDAY!!!''') | |||
|- | |- | ||
|valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Finished Games''' | |valign="top" style=" background:#4F807D; width:140px"|'''Finished Games''' | ||
|style="background:white"|Kingdom Hearts<br>Re:Chain of Memories<br>Kingdom Hearts II<br>358/2 Days | |style="background:white"|Kingdom Hearts<br>Re:Chain of Memories<br>Kingdom Hearts II<br>358/2 Days<br>Final Fantasy VII | ||
|- | |- | ||
edits