875
edits
AxelLivesOn (talk | contribs) No edit summary |
AxelLivesOn (talk | contribs) |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Home World''' | |valign="top" style="border: 2px black solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Home World''' | ||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[The World That Never Was]]<br /> | |||
|} | |||
==Halloween== | |||
{|class="infobox" style="border: 3px black solid; background: black; float: right; padding: 5px; width:300px;" | |||
|colspan="2" style="border: 3px black solid; text-align:center; background: orange; color: black"|'''Axel Lives On''' | |||
|- | |||
|colspan="2" style="border: 3px white solid; text-align: center;"| http://i755.photobucket.com/albums/xx199/AxelLivesOn/Kingdom%20Hearts/usernewaxel.jpg | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: orange; width:140px; color: white"|'''Kingdom Hearts Heroes''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Riku]] & [[Aqua]] | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Kingdom Hearts Villains''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Organization XIII]][[Xehanort|Terra-Xehanort]] | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: orange; width:140px; color: white"|'''Favorite Keyblades''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Bond of Flame]],[[Oathkeeper]],[[Ultima Weapon]], [[Way to the Dawn]],[[Lost Memory]],[[Fresh Breeze]] | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Kingdom Hearts Games''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|''[[Kingdom Hearts Chain of Memories]]'', <br /> ''[[Kingdom Hearts 358/2 Days]]'', <br /> ''[[Kingdom Hearts II]]'', <br /> ''[[Kingdom Hearts Birth by Sleep]]'' | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px black solid; background: orange; width:140px; color: white"|'''Home World''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[The World That Never Was]]<br /> | |style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[The World That Never Was]]<br /> | ||
|} | |} |
edits