91
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 146: | Line 146: | ||
*Mechajin {{User:Mechajin/Userbox}} | *Mechajin {{User:Mechajin/Userbox}} | ||
*UxieLover1994 {{User FriendUxie}} | *UxieLover1994 {{User FriendUxie}} | ||
=='''Userboxes'''== | |||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2" align="center" | |||
|{{user female}} | |||
|{{user age|13}} | |||
|{{user OXIII}} | |||
|- | |||
|{{user World That Never Was}} | |||
|{{user Xemnas}} | |||
|{{user Xemnas Quote}} | |||
|- | |||
|{{user Xigbar}} | |||
|{{user Xigbar Quote}} | |||
|{{user Xaldin}} | |||
|- | |||
|{{user Xaldin Quote}} | |||
|{{user Vexen}} | |||
|{{user Vexen Quote}} | |||
|- | |||
|{{user Lexaeus}} | |||
|{{user Lexaeus Quote}} | |||
|{{user Zexion}} | |||
|- | |||
|{{user Zexion Quote}} | |||
|{{user Saix}} | |||
|{{user Saix Quote}} | |||
|- | |||
|{{user Axel}} | |||
|{{user Axel Quote}} | |||
|{{user Demyx}} | |||
|- | |||
|{{user Demyx Quote}} | |||
|{{user Luxord}} | |||
|{{user Luxord Quote}} | |||
|- | |||
|{{user Marluxia}} | |||
|{{user Marluxia Quote}} | |||
|{{user Nobody}} | |||
|- | |||
|{{user Terra}} | |||
|{{user Xehanort Heartless}} | |||
|{{user MX}} | |||
|- | |||
|{{user Vanitas}} | |||
|{{user Cloud}} | |||
|{{user Sephiroth}} | |||
|- | |||
|{{user Creeper}} | |||
|{{user Dusk}} | |||
|{{user Sorcerer}} | |||
|- | |||
|{{user Sniper}} | |||
|{{user Dragoon}} | |||
|{{user Berserker}} | |||
|- | |||
|{{user Assassin}} | |||
|{{user Dancer}} | |||
|{{user Gambler}} | |||
|} |
edits