1,937
edits
mNo edit summary |
(→Videos) |
||
Line 144: | Line 144: | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">_3EA6aV9Ou8</youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">_3EA6aV9Ou8</youtube> | ||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete?—''Kingdom Hearts II''''' | |style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete ?—''Kingdom Hearts II''''' | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete III—''Kingdom Hearts II''''' | |style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete III—''Kingdom Hearts II''''' | ||
|- | |- | ||
Line 150: | Line 150: | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">NhWjM8EC_Zc</youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">NhWjM8EC_Zc</youtube> | ||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|''' | |style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete —''Kingdom Hearts 358/2 Days''''' | ||
|- | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240"></youtube> | |style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">ryyd_274dnU</youtube> | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240"> | |- | ||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete I—''Kingdom Hearts Re:coded''''' | |||
|style="-moz-border-radius:10px"|'''Pete II—''Kingdom Hearts Re:coded''''' | |||
|- | |||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">eFoNO7xL-Io</youtube> | |||
|style="-moz-border-radius:10px"|<youtube width="320" height="240">vRZj-Hyq9dA</youtube> | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits