2,794
edits
RoxasXIIILK (talk | contribs) No edit summary |
RoxasXIIILK (talk | contribs) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
|colspan="2" style="border: 2px white solid; text-align: center;"|[[File:Roxas-2.jpg|350px]] | |colspan="2" style="border: 2px white solid; text-align: center;"|[[File:Roxas-2.jpg|350px]] | ||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Number''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|XXVI | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Weapon''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Keyblades]] (Duel [[Two Become One]]s) | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Attributes''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|Light & Wind | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Original Name''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|Joey | |||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Role''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|Protagonist, Drummer | |||
|- | |- | ||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Favorite Kingdom Hearts Heroes''' | |valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Favorite Kingdom Hearts Heroes''' | ||
Line 19: | Line 34: | ||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Home World''' | |valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Home World''' | ||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Twilight Town]] | |style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Twilight Town]] | ||
|- | |||
|valign="top" style="border: 2px white solid; background: black; width:140px; color: white"|'''Other Residence''' | |||
|style="border: 2px black solid; background: white; color: black"|[[Land of Departure]], [[The World That Never Was]] | |||
<br /> | <br /> | ||
|} | |} |
edits