KHWiki:Userboxes: Difference between revisions
→Kingdom Hearts
Line 250: | Line 250: | ||
|- | |- | ||
| {{Template Display|user Disney Castle|width=auto}} || {{Template Display|user Timeless River|width=auto}} | | {{Template Display|user Disney Castle|width=auto}} || {{Template Display|user Timeless River|width=auto}} | ||
|} | |||
===Organization XIII== | |||
{| Width=80% | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Xemnas|width=auto}} || {{Template Display|user Xigbar|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Xaldin|width=auto}} || {{Template Display|user Vexen|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Lexaeus|width=auto}} || {{Template Display|user Zexion|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Saix|width=auto}} || {{Template Display|user Axel|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Demyx|width=auto}} || {{Template Display|user Luxord|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Marluxia|width=auto}} || {{Template Display|user Larxene|width=auto}} | |||
|- | |||
| {{Template Display|user Roxas|width=auto}} || {{Template Display|user Xion|width=auto}} | |||
|} | |} | ||