4,228
edits
m (→Characters) |
(→Languages: Updated) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{t|user en5}} | | {{t|user en5}} | ||
| {{user en5}} | | {{user en5}} | ||
|} | |||
{| style="background:none;" | |||
! style="width:300px;" | Code | |||
! Result | |||
|- | |||
| {{t|user fr}} | |||
| {{user fr}} | |||
|- | |||
| {{t|user fr1}} | |||
| {{user fr1}} | |||
|- | |||
| {{t|user fr2}} | |||
| {{user fr2}} | |||
|- | |||
| {{t|user fr3}} | |||
| {{user fr3}} | |||
|- | |||
| {{t|user fr4}} | |||
| {{user fr4}} | |||
|- | |||
| {{t|user fr5}} | |||
| {{user fr5}} | |||
|} | |||
{| style="background:none;" | |||
! style="width:300px;" | Code | |||
! Result | |||
|- | |||
| {{t|user ja}} | |||
| {{user ja}} | |||
|- | |||
| {{t|user ja1}} | |||
| {{user ja1}} | |||
|- | |||
| {{t|user ja2}} | |||
| {{user ja2}} | |||
|- | |||
| {{t|user ja3}} | |||
| {{user ja3}} | |||
|- | |||
| {{t|user ja4}} | |||
| {{user ja4}} | |||
|- | |||
| {{t|user ja5}} | |||
| {{user ja5}} | |||
|} | |} | ||
edits