automoderated
15,833
edits
Line 863: | Line 863: | ||
|{{user Stop}} | |{{user Stop}} | ||
|{{user Light}} | |{{user Light}} | ||
|{{user Earth}} | |||
|- | |||
|{{user Limit Auron}} | |{{user Limit Auron}} | ||
|{{user Limit Beast}} | |{{user Limit Beast}} | ||
|{{user Limit Sparrow}} | |{{user Limit Sparrow}} | ||
|- | |||
|{{user Limit Mulan}} | |{{user Limit Mulan}} | ||
|{{user Limit Simba}} | |||
|{{user Limit Riku}] | |||
|- | |- | ||
|{{user Summon Genie}} | |{{user Summon Genie}} | ||
Line 873: | Line 877: | ||
|{{user Shotlock}} | |{{user Shotlock}} | ||
|} | |} | ||
===[[File:Axel's Replica Data KHIIFM.png|30px]] Favorite Weapons [[File:Axel's Replica Data KHIIFM.png|30px]]=== | ===[[File:Axel's Replica Data KHIIFM.png|30px]] Favorite Weapons [[File:Axel's Replica Data KHIIFM.png|30px]]=== | ||
{|border="3" align="center" style="border-collapse:collapse;" | {|border="3" align="center" style="border-collapse:collapse;" |